Apartamet 1+1 per shitje prane Bulevardit te Ri ne Tirane

ID TRS-523-11X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 90.440
Kati 5
Sipërfaqe m2 64.6 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Apartament 1+1 per shitje  tek Amma Residence prane rruges Jordan Misja.
Pozicionohet ne katin e peste, te nje pallati ne ndertim, brenda nje kompleksi te ri dhe shume cilesor.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 64.6 m2 dhe siperfaqe te brendshme 55.7 m2 dhe eshte i organizuar ne dhome gjumi, kuzhine e dhome ndenje, tualet dhe ballkon.
Orientimi i apartamentit eshte nga veriu dhe pallati eshte ne fazen e fundit te karabinase.
Pallati po ndertohet ne nje zone te zhvilluar prane te ciles do te gjeni te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te kendeshme si: bar, restorante, banka, shkolla, farmaci e shume sherbime te tjera.
Zona ka akses te shpejte ne rrugen e Barrikadave, ne rrugen e Durresit, ne rrugen Don Bosko, ne zonen e Bulevardit te Ri, ne zonen e 21 Dhjetorit dhe ne qendren e Tiranes.

Cmimi: 1400 euro m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 3-te nje pal
Në Shitje 1221-28V 99.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 ne shitje ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit, n
Në Shitje 823-55Z 82.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit, ne Tirane. Shtepia ...

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet
Në Shitje 723-62Z 96.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje ...

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet
Në Shitje 723-61Z 102.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5 dhe te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Në Shitje 421-24V 85.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 1020-48V 87.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 ne shitje perballe Maternitetit te ri, ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.
Shtepia es
Në Shitje 224-22Z 89.900 €

Apartament 1+1 ne shitje perballe Maternitetit te ri, ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ...

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e 2-te te Komple
Në Shitje 821-12V 94.900 €

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e 2-te te Kompleksit Panorama, nje ...