Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane

ID TRS-623-11A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 110.000
Kati 12
Sipërfaqe m2 70.1m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi

Apartament 1+1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 12te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.
Ofron nje siperfaqe totale prej 70.1m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 65m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhinen te cilat lidhen direkt me ballkonin, 1 dhome gjumi dhe tualet.
Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicioneri i pozicionuar ne sallon.
Orientimi i tij eshte jug-lindje gje e cila mundeson drite natyrale gjate gjithe dites.
Pallati ofron administrim te mire, siguri dhe te gjitha facilitetet e nevojshme.
Ofrohet nje post parkimi ne katin -2 me cmim 20.000 euro
Zona ka aksesin me te mire, ku lidhet me te gjitha rruget kryesore si: rruga e Durresit me daljen direkte ne qender, rruga Dritan Hoxha, rruga Muhamet Gjollesha si dhe rruga Asim Vokshi.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 110.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e I-re te nje
Në Shitje 818-3E 96.000 €

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ...

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet
Në Shitje 723-62Z 96.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje ...

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane

Ndodhen ne katin e dyte te nje pal
Në Shitje 322-28V 123.200 €

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane Ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te sapo ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e kate
Në Shitje 424-60X 120.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament per shitje prane Gjykates se Apelit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pall
Në Shitje 121-13B 120.000 €

Apartament per shitje prane Gjykates se Apelit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri te ...

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Bilal Sina ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 1223-38X 115.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek rruga Bilal Sina ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje ...

Apartament me oborr per shitje ne rrugen Mahmut Bobrati prane Zogut te Zi, ne Tirane.
Shtepia
Në Shitje 623-37Z 122.000 €

Apartament me oborr per shitje ne rrugen Mahmut Bobrati prane Zogut te Zi, ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe ...


Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Banesa eshte e
Në Shitje 623-6Z 100.140 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...