Apartament 1+1 per shitje prane ish Restorant Durresit ne Tirane

ID TRS-923-40Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 77.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 54.5
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Memo Meto

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Memo Meto shume prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane ne Shqiperi.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 por jo te fundit te nje pallati te vjeter pa ashensor. 
Me nje siperfaqe totale prej 54.5m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi nje tualet dhe  korridori lidhes.
Orientimi nga JugPerendimi mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne te dy ambientet.
Shtepia shitet totalisht e mobiluar.
Invstimet jane bere nje vite me pare, duke filluar me parketin, tualetin, kondicioneret, kuzhina.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Eshte pjese e nje pallati te vjeter i ndertuar me tulla silikat dhe i pozicionuar ne nje lagje mjaft te qete.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Ferit Xhajko, ish Stacioni i Trenit, Rruga 5 Maji etj.

Mundesi parkimi ne lagje si resident.
Shtepia disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 77.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne nje pallat
Në Shitje 920-25D 90.740 €

Apartamente 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu i I ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri te perfunduar ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Në Shitje 1219-68T 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Marco Bocari ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje p
Në Shitje 820-8V 76.680 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Marco Bocari ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6-katesh ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku, ne zonen e Ish Parkut ne Tirane.
Shtepia pozicion
Në Shitje 723-34Z 75.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku, ne zonen e Ish Parkut ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 ...

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete
Në Shitje 723-37X 89.650 €

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje prane Gjimnazit Cajupi, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe t
Në Shitje 722-2Z 79.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Gjimnazit Cajupi, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit  te ...

Apartmente per shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane.
Pallati po ndertohet me cilesi te
Në Shitje 1121-23N 73.700 €

Apartmente per shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane. Pallati po ndertohet me cilesi te larte dhe pritet te ...

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Në Shitje 317-46L 73.700 €

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ofron ...