Apartament 1+1 per shitje prane zones e Brrylit ne Tirane

ID TRS-1220-12V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 60.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 55.9
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri, prane Brrylit

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.

Ka nje siperfaqe prej 55.9 m2 te organizuar ne sallon bashke me aneks kuzhine, dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet bosh dhe ne gjendje te mire.

Ka hyrje  me fasade xhami nga ballkoni dhe mund te kthehet ne ambient biznesi e pershtatshme per dyqane te ndryshme, klinika dhe zyra etj.

Pozicionimi nga veriu dhe jugu ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te njohur.

Ka akses direkt ne Bulevardin Bajram Curri, rrugen Kont Leopold Bertold, rrugen Ethem Hahxidermi dhe prane Bulevardit Zhan D’Ark.

Mundesi parkimi perreth pallatit.

I pajisur me certifikate pronesie.

 

Cmimi: 60.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ( parafundit ) t
Në Shitje 1019-58L 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ( parafundit ) te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Në Shitje 120-2S 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba, prane Spitali Amerikan 2 ne Tirane.
Apartamenti
Në Shitje 1220-14D 59.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba, prane Spitali Amerikan 2 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament per shitje ne zonen e kryqezimit te Vasil Shantos ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Në Shitje 218-42R 52.000 €

Apartament per shitje ne zonen e kryqezimit te Vasil Shantos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat t
Në Shitje 514-35a 69.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat te ri dhe shume te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Faik Konica mbarapa shkolles se gjuheve te huaja  Asim Voks
Në Shitje 1013-48 56.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Faik Konica mbarapa shkolles se gjuheve te huaja  Asim Vokshi ne ...

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Demir Progri, afer rruges Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Në Shitje 718-29E 55.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Demir Progri, afer rruges Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. 
Shtepia ndodhet ne katin e 9&nbs
Në Shitje 321-5D 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.  Shtepia ndodhet ne katin e 9 te nje ...