Apartament 1+1 per zyre me qera ne Kompleksin Homeplan ne Tirane (TRR-1218-25E)

ID TRR-1218-25E
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 67 m2
Shperndarja 2
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Apartament 1+1 me qera per zyra ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Homeplan ne Tirane.

Ndodhet ne katin e III-te te nje kompleksi te ri pallatesh.

Ka nje siperfaqe prej 67 m2 dhe organizohet ne 2 ambiente, nje tualet dhe nje ballkon. Njeri nga ambientet pershin edhe nje zone gatimi.

Ofrohet bosh. Punimet jane te kryera te gjitha nga pronari. Dritaret jane dopio xham, me grila dhe mjaft cilesore. Dyert jane po aq cilesore.

Ne tavan eshte punuar me gips dhe me ndricim led.

Kompleksi eshte projektuar me rruge te shtruara dhe parqe te mbjella me peme te llojeve te ndryshme.

Zona ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Ambienti mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi, si klinik dentare, studio projektimi, zyre kontabiliteti etj.

Prona ka akses ne rrugen Ndre Mjeda, ne rrugen Muhamet Gjollesha dhe ne rrugen Artan Lenja.

 

Cmimi: 300 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te
Me Qira 617-18L 350 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Ambient zyre per qira ne rrugen Brigada e VIII, Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese b
Me Qira 120-34H 350 €

Ambient zyre per qira ne rrugen Brigada e VIII, Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese buze rruges ...

Zyre me qira ne rrugen Dervish Hekali ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile kater kateshe.
Me Qira 220-35S 410 €

Zyre me qira ne rrugen Dervish Hekali ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile kater kateshe. Ka nje siperfaqe ...

Ambient zyre me qira ne  rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e nente te nje pall
Me Qira 1219-16L 420 €

Ambient zyre me qira ne  rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri shume ...

Zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri por
Me Qira 418-36L 350 €

Zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri por pa ashensor, buze ...

Zyre me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 316-39K 400 €

Zyre me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter me pamje nga Sheshi ...

Zyre me qera ne rrugan Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhe ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 1018-18L 280 €

Zyre me qera ne rrugan Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhe ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje palla
Me Qira 915-56b 350 €

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues, prane ...