Zyre me qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane

ID TRR-622-12U
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 85.53 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama

Apartament per zyre me qera ne rrugen Panorama ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85.53m2 e organizuar ne nje ambient te madh open space, 2 dhoma, korridor, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Zyra ka drite natyrale, dyshemeja eshte e shtruar pjeserisht me parket.
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioneret e vendosur ne secilen dhome.
Eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetesh si zyra projektimi, avokati etj.
Ka askes te lehte ne rrugen Jordan Misja dhe ne rrugen Asim Vokshi (Unaze) .

Cmimi: 400 Euro/Muaj Neto

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje
Me Qira 1215-12b 270 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 3-t
Me Qira 222-31N 450 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te  te nje ...

Zyra me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te r
Me Qira 814-6b 500 €

Zyra me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane Prokurorise ...

Ambient zyre me qira prane rruges Hoxha Tahsim, prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 223-18Z 500 €

Ambient zyre me qira prane rruges Hoxha Tahsim, prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 0 te nje ...

Jepet zyre me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Ndodhet ne katin 3-te te nje qendre tregtare.
Z
Me Qira 1019-45S 450 €

Jepet zyre me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ndodhet ne katin 3-te te nje qendre tregtare. Zyra ka nje ...

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Zogu i Pare shume prane Qendres ne Tirane.
Ambienti eshte i
Me Qira 124-41Z 500 €

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Zogu i Pare shume prane Qendres ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne ...

Zyre moderne me qera ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pa
Me Qira 915-9b 500 €

Zyre moderne me qera ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, ne krah ...

Apartament modern 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e
Me Qira 915-32b 350 €

Apartament modern 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat ...