Apartament modern 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-524-47Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 3
Sipërfaqe m2 98
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Peti, prane hotel Sokrat ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Siperfaqja totale prej 98m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe koridor lidhes.
Salloni dhe dhoma e gjumit kane dalje ne ballkon, njeri nga tualetet eshte brenda dhomes se gjumit martesore dhe tualeti tjeter eshte i pozicionuar ne korridor.
Shtepia eshte e pajisur me sistem qendror kondicionimi per ngrohjen dhe ftohjen.
Orientimi eshte Lindje duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire lavastoviglia.
Banesa ofrohet per qira totalisht e mobiluar ne menyre moderne.
Ofrohet pamje e lire e qytetit e Tiranes, Liqenit Artificial dhe e Parkut te madh.
Eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor qe ofron administrim dhe ashensor.
Zona lidhet shpejt me zonen e Liqenit te Thate, zonen e Kopshtit Zoologjik, zonen e Liqenit Artificial.


Cmimi 1000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane.
Ndodhet ne
Me Qira 913-26S 900 €

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Me Qira 617-44L 900 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare
Me Qira 1223-1X 1100 €

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 2+1 Me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Me Qira 122-45V 900 €

Apartament 2+1 Me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje p
Me Qira 614-26b 900 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks re
Me Qira 416-26b 1100 €

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezidencial te ...

Apartament modern me qira tek Kompleksi Halili, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 12 dhe t
Me Qira 922-15Z 950 €

Apartament modern me qira tek Kompleksi Halili, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 12 dhe te fundit te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te
Me Qira 923-48G 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te nje pallati ...