Apartament 2+1 me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane

ID TRR-423-26Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 1
Sipërfaqe m2 103
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kole Xhumari


Apartament me qira ne rrugen Kole Xhumari prane rruges 5 Maji dhe rruges Selaudin Zorba ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 1 te nje vile private.
Ka nje siperfaqe totale ne 103m2 organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon, dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje-Perendim duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar dhe shume pak i banuar.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi ne oborrin e shtepis.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Ferit Xhajko, rruga 5 Maji, rruga Seluadin Zorba etj.

Cmimi 350 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne k
Me Qira 818-35E 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 120 m2 banesa ndahet n
Me Qira 215-19b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 120 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te
Me Qira 1122-59A 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane Uzines Dinamo ne Tirane.

Pallati ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe
Me Qira 514-5j 250 €

Apartament 2+1 me qera prane Uzines Dinamo ne Tirane. Pallati ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe buze Unazes se ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjin Gjergji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertese
Me Qira 819-34L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjin Gjergji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertese 3 kateshe prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 918-21L 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Musa Karapici ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile.
Me Qira 815-61m 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Musa Karapici ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile. Me siperfaqe 98 ...

Apartament 2+1 me qira prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 1221-50N 300 €

Apartament 2+1 me qira prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje godine kater ...