Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRR-323-24G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 96 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hajredin Shtino

Apartament 2+1 me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 96 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone.
Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar ne nje menyre bashkekohore.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme .
Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara nga drite natyrale pergjate dites.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar, ka akses te lehte ne rrugen Don Bosko, zonen e Zogut te Zi etj.

Cmimi 400 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira prane zones se Bllokut ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje pal
Me Qira 421-30Z 500 €

Apartament 2+1 per qira prane zones se Bllokut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje
Me Qira 816-29K 260 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Grigor Heba midis rruges se Kosovareve dhe stadiumit Dinamo.
Banes
Me Qira 723-12R 490 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Grigor Heba midis rruges se Kosovareve dhe stadiumit Dinamo. Banesa eshte e ...

Apartament me qera ne hyrje te Residences Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 915-4a 500 €

Apartament me qera ne hyrje te Residences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ten je ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Me Qira 1019-85T 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e dyte te nje vil
Me Qira 1016-15L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e dyte te nje vile 2-kateshe me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ali Riza Kolonja, ndermjet Zogut te Zi dhe ish Fushes se Aviacionit
Me Qira 722-12G 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ali Riza Kolonja, ndermjet Zogut te Zi dhe ish Fushes se Aviacionit ne ...

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane, ne rrugen Sander
Me Qira 716-2K 450 €

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane, ne rrugen Sander ...