Apartament 2+1 per qira prane zones se Zogut te Zi ne Tirane

ID TRR-424-21X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 4
Sipërfaqe m2 80
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Dritan Hoxha, perballe Universitetit Zoja e Keshillit te Mire, ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati pa ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 80 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha dhomat se bashku.
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet teresisht i mobiluar. 
Ngrohja mundesohet nga ngrohje qendrore te cilat jane te pozicionuar ne cdo ambient te apartamentit. 

Ftohja mundesohet nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Orientohet nga lindja duke dhene ndricim dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Dhoma e ndenjes ka menjehere akses ne ballkon.
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar, me shume facilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka dalje te shpejte ne rrugen e Durresit, ne zonen e Don Boskos, ne zonen e 21 Dhjetorit, dhe ne zonen e Laprakes. 


Cmimi: 600 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Shtepia pozicionoh
Me Qira 1123-40Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit,
Me Qira 1113-9 700 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje nga pikat ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n
Me Qira 616-37K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati modern ...

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje p
Me Qira 1218-36S 650 €

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri
Me Qira 1117-28L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Pjese e nje kompleksi te kendshem pallat
Me Qira 322-21N 490 €

Apartament me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Pjese e nje kompleksi te kendshem pallatesh. Apartamenti ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Nikolla Lena ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje
Me Qira 1214-49b 500 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Nikolla Lena ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri buze ...

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri
Me Qira 616-17b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, disa metra larg ...