Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Qemal Stafa ne Tirane (TRR-415-29b)

ID TRR-415-29
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 520 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 105 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Qemal Stafa

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane tregut te Pazarit te Ri.

Pallati ofron siguri, ashensor dhe administrim.

Banesa ka siperfaqe prej 105 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridor.

Jepet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e saj. Kuzhina dhe dhomat e gjumit jane te kompletuara plotesisht me nje mobilim bashkohor.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Dhomat kane hapesira te mjatueshme dhe jane te ndricuara me drite dielli.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Prane saj do te gjeni supermarkete te ndryshme, dyqane, lokale, restorante, furre buke, pasticeri etj.

Pallati pozicionohet vetem 5 minuta ne kembe larg qendres se Tiranes dhe ka akses te drejperdrejte ne rrugen e Barrikadave.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi per makinen ne garazhd.

Cmimi 60.000 leke / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 218-33d 400 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Adem Seit Kruja, shume prane Myslym Shyrit, ne Tirane.
Banesa es
Me Qira 1022-24Z 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Adem Seit Kruja, shume prane Myslym Shyrit, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament modern me qera prane Kopshtit Botanik te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pa
Me Qira 215-39b 500 €

Apartament modern me qera prane Kopshtit Botanik te Tiranes. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri brenda ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te
Me Qira 614-10b 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e VIII-te te nje pall
Me Qira 715-47V 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e VIII-te te nje pallati te ...

Apartament me qera  prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 1017-9d 600 €

Apartament me qera  prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te nje palla
Me Qira 618-15L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri, buze ...

Apartament me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-t
Me Qira 516-5b 650 €

Apartament me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ...