Apartament 2+1 per qira ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRR-523-5X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sabri Preveza

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sabri Preveza ne zonen e Astirit. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim, ne pallat te ri, me siperfaqe 110 m2.
Apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine,ne dy dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon i cili rrethon te gjithe dhomat.
Ambienti eshte pjeserisht  i mobiluar dhe me orientim jug-lindje.
Apartamenti siguron ngrohjen dhe ftohjen me ane te nje kondicioneri. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe ofron mundesi parkimi ne zonat perreth.
Prane pallatit do te gjeni te gjitha sherbimet si: bar, restorante, exchange, banka, e shume facilitete te tjera.
Zona ka akses te shpejte me zonen e Yzberishtit, me zonen e Laprakes, me zonen e Ish Fushes se Aviacionit dhe me autostraden Tirane-Durres.


Cmimi: 400 euro/muaji

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ali Demi, prane shkolles Kushtrimi i Lirise, ne Tirane.
Shtepia po
Me Qira 723-44Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ali Demi, prane shkolles Kushtrimi i Lirise, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartament 2+1 me qera pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Kjo prone ndodhet ne katin e V-
Me Qira 1013-26 450 €

Apartament 2+1 me qera pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Kjo prone ndodhet ne katin e V-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese
Me Qira 621-31V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re e pajisur me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te
Me Qira 316-32K 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...


Apartament 2+1 me qira prane Fakultetit te Shkencave Sociale ne rrugen Shefqet Musaraj.
Apartamen
Me Qira 423-54X 500 €

Apartament 2+1 me qira prane Fakultetit te Shkencave Sociale ne rrugen Shefqet Musaraj. Apartamenti eshte I ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Memo Meto ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te v
Me Qira 1217-58L 260 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pa ashensor, ...

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 2-te nje p
Me Qira 1222-75Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane. Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 2-te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat t
Me Qira 915-70b 320 €

Apartament me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne krah te ...