Apartament 2 + 1 me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-516-12b)

ID TRR-516-12b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1150 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 160 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane hotel Sheraton dhe Parkut Kombetar.

Banesa ka siperfaqe prej 160 m2 te ndare ne sallon te madh se bashku me vendin e ngrenies, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti jepet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Kondicioner ne cdo dhome dhe sistem qendror ngrohje me kaldaje. Dritaret jane triplo xham dhe te pajisura me grila.

Kjo prone ka nje organizim te mire te hapesires se brendshme me dhoma me siperfaqe te bollshme. Eshte e orientuar nga jugu. 

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar nga te vendasit dhe te huajt. 

Pallati ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit, prane sheshit Nene Tereza, Aba Center, zones se Bllokut, ambasades Italiane dhe shume institucioneve te tjera kryesore ne vend.

Gjithashtu ofron cilesi te mire ndertimi, administrim dhe ashensor.

Cmimi 1150 Euro / muaj (taksa te perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5
Me Qira 915-25b 1200 €

Apartament modern me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat ...

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te
Me Qira 516-10b 1050 €

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, te pajisur me ...

Apartament moderne 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat
Me Qira 419-19T 1100 €

Apartament moderne 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezi
Me Qira 416-26b 1100 €

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezidencial te ndertuar ...

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 115-40b 1200 €

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 13-te te nje palla
Me Qira 1019-50T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve, ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 818-57E 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve, ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament lukzos 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati t
Me Qira 513-7 1100 €

Apartament lukzos 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe ...