Apartament 2 + 1 me qera prane tregut te Medresese ne Tirane (TRR-515-16b)

ID TRR-515-16b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 330 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 110 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ferit Xhajko

Apartament modern me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri buze rruges kryesore.

Pallati ofron administrim, siguri dhe ashensor. Ka cilesi shume te mire ndertimi dhe akses ne disa rruge te tjera te Tiranes sic jane rruga 5-Maji, rruga Dibres, rruga Siri Kodra etj.

Apartamenti ka siperfaqe prej 110 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualet, koridor dhe ballkon.

Banese eshte pothuajse e re dhe jepet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila. Te gjitha dhomat kane drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites dhe ballkoni eshte i orientuar nga jug-perendimi.

Zona perreth eshte e qete dhe e zhvilluar. Prane saj do te gjeni supermarkete, lokale, restorante, palester, furre buke, farmaci dhe plot dyqane te ndryshme.

Pallati pozicionohet vetem disa minuta larg qendres se Tiranes.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit.

Cmimi 330 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera disa metra larg qendres se Tiranes.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 816-17K 400 €

Apartament me qera disa metra larg qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne krah te ...

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pall
Me Qira 313-24 300 €

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, me ...

Apartament 2+1 me qera tek Vizion Plusi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me
Me Qira 719-14T 370 €

Apartament 2+1 me qera tek Vizion Plusi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 417-16L 450 €

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.Banesa ndodhet prane rruges Komuna e Parisit,
Me Qira 1114-1j 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.Banesa ndodhet prane rruges Komuna e Parisit, Autostrades se Re ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane.
Pallati ndodhet ne nje lagje te re, mbi is
Me Qira 814-30j 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane. Pallati ndodhet ne nje lagje te re, mbi ish Shkollen Kristal, ...

Apartament me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vil
Me Qira 218-43R 250 €

Apartament me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile ne rrugen Fiqiri ...

Apartament 2+1 me qera perballe Parlamentit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e III-te te nje pallati
Me Qira 113-11 350 €

Apartament 2+1 me qera perballe Parlamentit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e III-te te nje pallati me siperfaqe 110 ...