Apartament 2 + 1 me qira prane stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRR-1020-10i
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 2
Sipërfaqe m2 91
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Popi, Tirane

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Popi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 91 m2, i organizuar ne: sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.
E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me pllaka.
Sistemi I ngrohjes dhe I ftohjes sigurohet nga kondicioner te vendosur ne secilin ambjent.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme.
Apartamenti ofrohet ne kushte shume te mira dhe mobilimi eshte cilesor.
Orientimi nga Jug-Lindja dhe Jug-Perëndimi është i tillë, që siguron ndriçim gjatë gjithë ditës.
Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te populluar, te rrethuar me gjelberim dhe ku mund te gjesh te gjitha sherbimet e nevojshme.
Ka akses te lehte ne Stadiumin Dinamo, sheshin Willson, Vasil Shanto, bulevardin Bajram Curri etj.

Cmimi: 450 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pall
Me Qira 317-33L 500 €

Apartament me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri prane ...

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te
Me Qira 1114-53b 400 €

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Me Qira 1020-3V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati
Me Qira 819-36S 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me
Me Qira 1120-30V 400 €

Apartament 2+1 ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te
Me Qira 713-20 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta
Me Qira 315-29d 470 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes,shume ...

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri
Me Qira 816-21b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...