Apartament dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane , (TRR-916-46a)

ID TRR-916-46a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 €
Kati 0
Sipërfaqe m2 143 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Kodra e Diellit

Apartament dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete siper garazhit pjese e nje ndertese 5 kateshe te kesaj residence.  

Me nje siperfaqe prej 143 m2 ofron ne katin e pare sallon, kuzhine tualet dhe ballkon. Ne katin e dyte jane 3 dhoma gjumi, 2 martesore dhe nje me krevat tek, 2 banjo dhe ballkon.

Ofrohet i mobiluar me nje stil bashkekohor, kuzhina ka te gjitha paisjet e nevojshme.

Ngrohje ftohje me kondicioner ne cdo ambient te shtepise.

Ballkoni ka nje pamje te bukur te Liqenit Artificial te Tiranes.

Rezidenca ofron kushte shume te mira, si administrim, siguri , qetesi.

Perfshihet ne cmim 2 vende parkimi te hapura dhe kostot e administrimit. 

 

Cmimi 700 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 818-18L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament papafingo me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 616-46b 650 €

Apartament papafingo me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te dhe te ...

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri te nd
Me Qira 216-22b 800 €

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri te ndertuar kohet e ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te
Me Qira 1019-44L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Brigada e VIII” ne Tirane. I pozicionuar ne katin e VI
Me Qira 513-6 650 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Brigada e VIII” ne Tirane. I pozicionuar ne katin e VIII dhe te fundit te ...

Apartament duplex ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11 dhe te 12 te nje p
Me Qira 619-49T 800 €

Apartament duplex ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11 dhe te 12 te nje pallati te ri me ...

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne qender te qytet
Me Qira 314-1j 800 €

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje kompleks ...

Apartament 3+1 me qera prane Cirkut Kombetar ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te r
Me Qira 617-23L 600 €

Apartament 3+1 me qera prane Cirkut Kombetar ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri qe ofron ...