Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRS-516-47L)

ID TRS-516-47L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 148.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 127.7 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Perlat Rexhepi ne Tirane

Apartament per shitje prane Fakultetit te Drejtesise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te vjeter, buze rruge kryesore.

Banesa ka siperfaqe prej 127.7 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar se bashku me vendin e ngrenies, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ballkon.

Shitet bosh.

Apartamenti ofron dhoma te bollshme, drite natyrale ne te gjitha ambientet, orientim nga jugu dhe veriu, punime te brendshme cilesore, te dyja tualetet jane te pajisura me dritare etj.

Ballkoni ofron pamje te rruges kryesore dhe lagjes perreth. Salloni dhe njera prej dhomave te gjumit eshte e shtruar me parket.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe e preferuar nga banoret vendas e te huaj. Pozicionohet ne nje vend qendor te Tiranes, disa hapa larg sheshit Wilson, liqenit Artificial dhe zones se Bllokut.

Pallati eshte i mirembajtur nga brenda dhe ka akses ne rrugen Ibrahim Rugova, rrugen Vaso Pasha dhe rrugen Sami Frasheri.

Ambienti me siperfaqe prej 67.7 m2 eshte e pajisur me certifikate pronesie, ndersa pjesa tjeter eshte ne proces hipotekimi.

Cmimi: 148.000 Euro.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te
Në Shitje 216-50K 151.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Në Shitje 520-7D 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 118-54L 144.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 1019-74S 135.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ...

Shitet Apartament 2+1 me sipërfaqe bruto 114 m2 plus Post Parking Nëntoksor.
Apartamenti
Në Shitje 1120-19a 149.000 €

Shitet Apartament 2+1 me sipërfaqe bruto 114 m2 plus Post Parking Nëntoksor. Apartamenti është ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.
Prane te gjitha pikave kyce te qytetit
Në Shitje 515-33m 138.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Prane te gjitha pikave kyce te qytetit dhe sherbimeve te ...

Apartament 2+1 ne shitje  ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te
Në Shitje 920-9i 150.000 €

Apartament 2+1 ne shitje  ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane.
Ndodhet ne katin  e 4-te te nje komplek
Në Shitje 1118-64L 144.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Ndodhet ne katin  e 4-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...