Apartament 2 + 1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-1015-24b)

ID TRS-1015-24b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 128.700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 143 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar kohet e fundit. Kompleksi ju ofron administrim, siguri dhe nje ambjent teper relaksues.

Banesa ka nje siperfaqe te brendshme prej 143 m2 te ndare ne sallon, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe koridor.

Shitet e mobiluar me te gjitha pajisjet e saj. Mobilimi eshte bashkohor.

Apartamenti ka sistem qendror te ngrohjes dhe ftohjes. Te dy dhomat e gjumit jane te shtruara me parket druri.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Zona eshte e qete, plot ajer te paster dhe shume e zhvilluar kohet e fundit. Nje pjese e mire e personave qe jetojne aty jane te huaj.

Pallati ka akses te drejperdrejte ne Unazen e Madhe te Tiranes, rrugen Liqeni i Thate dhe prane tij do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me te komode.

Ju ofrohet edhe nje vend parkimi per makinen ne garazhd me cmim 15.000 Euro.

Prona eshte e pajisur me hipoteke.

Cmimi 900 Euro / m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje prane Unazes se Vogel se Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te r
Në Shitje 514-23j 140.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Unazes se Vogel se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh buze ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pa
Në Shitje 220-28H 133.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje te stacioni i Trenit ne Tirane,rruga Reshit Petrela.Apartamenti ndodhet ne
Në Shitje 1213-4b 129.000 €

Apartament 2+1 per shitje te stacioni i Trenit ne Tirane,rruga Reshit Petrela.Apartamenti ndodhet ne katin e 7-ndertim ...

Apartament 2+1 pr shitje shume prane Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pal
Në Shitje 717-66L 130.000 €

Apartament 2+1 pr shitje shume prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati e ri buze ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-
Në Shitje 1213-53b 117.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha prane Kopshtit Botanik ne Tirane.
Ndodhet ne kat
Në Shitje 618-50L 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha prane Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Në Shitje 815-42b 120.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Selvise ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje
Në Shitje 716-7K 122.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Selvise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...