Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, Tirane

ID TRS-623-26X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 131.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 102
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Eshref Frasheri

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim ne nje pallat te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 102 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje e kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet.
Apartamenti orientohet nga perendimi dhe shitet i pamobiluar, i shtruar me parket.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te vendosur ne dhomen e ndenjes dhe ne dy dhomat e gjumit.
Pallati ndodhet ne nje zone te qete e shume te zhvilluar prane  te ciles do gjeni mundesi parkimi, spitale, klinika, shkolla, restorante, e shume facilitete te tjera per nje jetese familjare sa me te kendeshme.
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Zogut e Zi, ne zonen e Stacionit te Trenit, ne zonen e Bulevardit te Ri, ne zonen e Laprakes si dhe ne rrugen e Durresit.
Apartamenti disponon certificate pronesie. 


Cmimi: 131.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.

Apartament ndodhet ne katin 5-te t
Në Shitje 316-56K 132.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te ri ...

Apartamente per shitje tek Orbital Apartments ne Tirane.
Me pozicion vendndodhje midis rruges Jorda
Në Shitje 422-24A 145.000 €

Apartamente per shitje tek Orbital Apartments ne Tirane. Me pozicion vendndodhje midis rruges Jordan Misja dhe ...

Apartament per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit ne
Në Shitje 116-37b 125.000 €

Apartament per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit ne nje kompleks te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kati
Në Shitje 1223-13X 124.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 (kati i ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te n
Në Shitje 1117-51L 138.600 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, prane qendres ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne kat
Në Shitje 124-50Z 137.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, prane qendres ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pa
Në Shitje 220-28H 133.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te vitit
Në Shitje 713-2 123.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te vitit 1998. Ai ka ...

Kerkime te Ngjashme

Apartament per shitje ne tirane , apartament per shitje prane zones se don boskos ne tirane , apartament per shitje prane zogut te zi ne tirane , apartament per shitje ne rrugen eshref frasheri ne tirane , apartament per shitje prane bulevardit te ri ne tirane , apartament per shitje prane rruges se durresit ne tirane , apartament per shitje prane zones se laprakes ne tirane , Apartament 2+1 per shitje ne tirane , apartament 2+1 per shitje prane zones se don boskos ne tirane , apartament 2+1 per shitje prane zogut te zi ne tirane , apartament 2+1 per shitje ne rrugen eshref frasheri ne tirane , apartament 2+1 per shitje prane bulevardit te ri ne tirane , apartament 2+1 per shitje prane rruges se durresit ne tirane , apartament 2+1 per shitje prane zones se laprakes ne tirane , shtepi per shitje ne tirane , shtepi per shitje prane zones se don boskos ne tirane , shtepi per shitje prane zogut te zi ne tirane , shtepi per shitje ne rrugen eshref frasheri ne tirane , shtepi per shitje prane bulevardit te ri ne tirane , shtepi per shitje prane rruges se durresit ne tirane , shtepi per shitje prane zones se laprakes ne tirane , banese per shitje ne tirane , banese per shitje prane zones se don boskos ne tirane , banese per shitje prane zogut te zi ne tirane , banese per shitje ne rrugen eshref frasheri ne tirane , banese per shitje prane bulevardit te ri ne tirane , banese per shitje prane rruges se durresit ne tirane , banese per shitje prane zones se laprakes ne tirane , Tirana real estate , Albania real estate.