Apartament per shitje afer shkolles Mihal Grameno ne Tirane (TRS-617-14K)

ID TRS-617-14K
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 130.000 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 109 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Grameno

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Grameno, prane shkolles Mihal Grameno, Tirane, Shqiperi.

Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter ne rrugen Mihal Grameno.

Ofron nje hapesire prej 109 m2 qe ndahet ne: sallon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone nga te cilet njeri eshte i mbyllur qe sherben dhe si kuzhine e vogel.

Ambienti ka pozicionimin me te mire; njeri ballkon eshte i drejtuar nga lindja dhe tjetri nga jugu qe ofron ndricim natyral pergjate gjithe dites.

Ka kondicioner per ngrohje dhe ftohje.

Zona eshte e qete dhe lidhet me rrugen e Elbasanit, rrugen Ali Visha, rrugen Petro Nini Luarasi.

E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 130.000 Euro.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Mahmut Allushi prane Teleferikut te Dajtit.
Pozicionohet ne kati
Në Shitje 323-5R 144.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Mahmut Allushi prane Teleferikut te Dajtit. Pozicionohet ne katin e pare banim te ...

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Astirit ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 1123-24X 131.180 €

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Astirit ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e pare  banim ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsin, prane Sheshit Shtraus ne Tirane.
Banesa esht
Në Shitje 224-32Z 144.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsin, prane Sheshit Shtraus ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartment 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati e
Në Shitje 723-22R 120.000 €

Apartment 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ka nje ...

Apartament modern per shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje
Në Shitje 815-15b 120.000 €

Apartament modern per shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze ...

Apartament ne shitje tek Kompleksi Fiori di Bosco, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati t
Në Shitje 1222-3Z 135.000 €

Apartament ne shitje tek Kompleksi Fiori di Bosco, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri brenda ne ...

Apartament per shitje prane Pazarit te Ri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje
Në Shitje 917-42d 120.000 €

Apartament per shitje prane Pazarit te Ri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Në Shitje 519-42T 124.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...