Apartament 2+1 per shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-1117-51L)

ID TRS-1117-51L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 138.600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 106.6 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kostandin Kristoforidhi

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Banesa ka nje siperfaqe totale prej 106.6 m2 dhe te brendshme prej 93.61m2 e ndare ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar. 

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet nje kondicioneri te vendosur ne sallon.

Dhomat jane te mbushura me drite natyrale dhe dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Ballkoni ofron pamje te lagjes perreth dhe eshte i orientuar nga veriu.

Zona eshte e qete dhe shume e preferuar. Prane saj do te gjeni shume sherbime dhe fasilitete qe ju nevojiten.

Pallati ju ofron administrim, siguri dhe 2 ashensor. Pozicionohet ne nje pike kyce te qytetit te Tiranes, lehtesisht e aksesueshme, prane sheshit Skenderbej dhe Pazarit te Ri. 

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1300 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternit
Në Shitje 1213-32 132.000 €

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternitetit Koco Klozheni, ...

Apartament 2+1 ne shitje pas Hotel Ferrarit ne Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 813-31 150.000 €

Apartament 2+1 ne shitje pas Hotel Ferrarit ne Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e X-te dhe te fundit ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha prane Kopshtit Botanik ne Tirane.
Ndodhet ne kat
Në Shitje 618-50L 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha prane Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Në Shitje 218-47d 135.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne kat  te 4-te te nje pal
Në Shitje 715-26m 144.000 €

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne kat  te 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Në Shitje 216-45B 145.000 €

Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne njeren ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pal
Në Shitje 119-20L 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te te nje palla
Në Shitje 818-4L 145.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri shume ...