Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit ne Tirane

ID TRS-224-57X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 127.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 83
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ish Fusha e Aviacionit

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga e Dafinave ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 banim te nje pallati me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 83 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 72 m2. 
Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha dhomat se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet  i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i cili pozicionohet ne dhomen e ndenjes. 
Banesa orientohet nga jug-lindja duke mundesuar ngrohtesi dhe drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Ndertesa ofron administrim gjate 24 oreve dhe prane tij mund te gjeni dhe poste parkimi.
Pallati pozicionohet buze rruges kryesore, ne nje zone shume te zhvilluar, me facilitete dhe sherbime nga me te ndryshmet, te nevojshme per jeten e perditshme familjare. 
Zona ka akses te menjehershem  ne zonen e 21 Dhjetorit, ne zonen e Zogut te Zi, ne zonen e Ish Parkut te Autobusave dhe ne rrugen Dritan Hoxha. 
Prona disponon certificate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 127.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha prane Kopshtit Botanik ne Tirane.

Ndodhet ne k
Në Shitje 618-50L 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha prane Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e trete t
Në Shitje 1115-70K 116.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartment 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati e
Në Shitje 723-22R 120.000 €

Apartment 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ka nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e
Në Shitje 722-22Z 128.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje TRs-1219-50T 139.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Komisariatit nr 3 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Kopshtit Botanik ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.

Ndodhe
Në Shitje 619-22S 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Kopshtit Botanik ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ...

Apartament per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri
Në Shitje 1215-47b 117.600 €

Apartament per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, ne ane te rruges ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Mihal Ciko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te
Në Shitje 221-17D 135.000 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Mihal Ciko ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje ...