Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-1018-53L)

ID TRS-1018-53L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 107.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 107 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament 2+1 per shitje prane Ish Parkut te Autobuzave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 107.05 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 98.69 m2 organizohet ne sallon sebashku me ambientin e ngrenies, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet potesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

Ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen ne sallon.

Ballkonet ofrojne pamje te zones perreth me oientim nga jug-lindja.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe shume te preferuar, prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses ne rrugen e Kavajes, Bulevardin Gjergj Fishta dhe zones se 21-Dhjetorit.

Ofrohet nje vend parkimi ne katin e nendheshem te pallatit me cmim ekstra 12.000 Euro.

Apartamenti sebashku me vendin e parkimit jane te pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 107.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Në Shitje 419-44L 103.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri pa ashensor, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Në Shitje 420-7D 99.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Në Shitje 815-38b 120.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nertesat e vjet
Në Shitje 814-23j 105.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nertesat e vjetra, ne buze te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te
Në Shitje 621-15V 107.350 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor ...

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nj
Në Shitje 117-36L 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ...

Apartament per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat
Në Shitje 115-22b 100.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Naim Frasheri, prane zones se Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet n
Në Shitje 1018-65E 103.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Naim Frasheri, prane zones se Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te ...