Apartament 2 + 1 per shitje te kompleksi Panorama ne Tirane (TRS-1115-67b)

ID TRS-1115-67b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 132.800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120.75 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Asim Vokshi

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 13-te ne nje kompleks te ri, prane shkolles Harry Fultz.

Kompleksi ju ofron administrim, siguri me kamera e roje 24-ore, bar-kafe, restorant, hapesira te gjelberuara dhe mundesi per vendparkimi ne garazhd me pagese ekstra.

Banesa ka nje siperfaqe prej 120.75 m2 te ndare ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, koridor, dhome lavanterie e vogel, 2 tualete dhe ballkon.

Organizimi i dhomave eshte perfekt dhe shtepia eshte e mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites. Dhomat jane te orientuara nga jugu dhe veri-perendimi.

Dritaret jane dopio xham, te pajisura me grila.

Pjesa me e bukur e apartamentit eshte ballkoni ku ju ofrohet nje pamje e mrekullueshme e zones perreth.  

Pallati ndodhet prane shume pikave kyce te Tiranes me akses ne disa rruge te saj sic jane: rruga Jordan Misja, rruga Don Bosko, rruga Reshit Petrela, bulevardi Zogu I etj.

Zona eshte e qete dhe e mbushur plot ajer te paster. Nese po kerkoni te blini nje apartament prane qendres se Tiranes dhe larg zhurmave e ndotjes atehere kjo mund te jete nje nga opsionet e duhura.

Banesa eshte e pajisur me hipoteke.

Cmimi 1100 Euro / m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Selvise ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje
Në Shitje 716-7K 122.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Selvise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pa
Në Shitje 220-28H 133.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te vitit
Në Shitje 713-2 123.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te vitit 1998. Ai ka ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kastriot Gjini ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2
Në Shitje 1019-28L 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kastriot Gjini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2-kateshe shume ...

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Tiranes.
Apartament ndodhet afer Cirkut te Tiranes , pozicio
Në Shitje 1213-14b 120.000 € €

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Tiranes. Apartament ndodhet afer Cirkut te Tiranes , pozicionohet ne katin e ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 1019-74S 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Unazes se Vogel se Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te r
Në Shitje 514-23j 140.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Unazes se Vogel se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh buze ...

Apartament 2+1  ne shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Lokalizohet ne nje prej zonave me
Në Shitje 415-39m 125.000 €

Apartament 2+1  ne shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Lokalizohet ne nje prej zonave me qendrore te ...