Apartament 2+1 per shitje prane Qendres se Tiranes

ID TRS-624-6C
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 135.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 57
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zenel Baboci

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati pa ashensor.

Shtepia ka nje siperfaqe prej 57m2 dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje sallon i cili ndan te njejten hapsire me kuzhinen dhe nje tualet.

Shtepia eshte e gjitha e shtruar me parket dhe e pajiur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme gjithashtu ofrohet totalisht e mobiluar.

Ngrohja dhe ftohja e ambientit behet nepermjet sistemit te kondicionimit i cili gjendet ne te gjitha dhomat.

Orientimi i apartamentit eshte kryesisht verilindore duke bere te mudur keshtu ngrohjen dhe ndricimin natyral te tij gjate gjithe dites.

Zona ka akses te shpejte me rrugen e Barrikadave, zonen e Selvise,rrugen Siri Kodra, qendren e Tiranes etj


Cmimi: 135.000 euro 


 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te n
Në Shitje 1117-51L 138.600 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Në Shitje 217-32L 143.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 per shitje prane me Pazarin e Ri ne Tirane.
Ne nje pallat te ri dhe te sapo ndertuar
Në Shitje 422-17A 142.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane me Pazarin e Ri ne Tirane. Ne nje pallat te ri dhe te sapo ndertuar , kati i ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 424-10C 138.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje ...

Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Në Shitje 216-45B 145.000 €

Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne njeren ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Selvise ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nj
Në Shitje 716-7K 122.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Selvise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Dy apartamente 1+1 per shitje ne rrugen Sander Prosi, prane Mozaikut te Tiranes.
Apartamentet jane
Në Shitje 623-23Z 145.000 €

Dy apartamente 1+1 per shitje ne rrugen Sander Prosi, prane Mozaikut te Tiranes. Apartamentet jane te pozicionuara ne ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

Prane te gjitha pikave kyce te qyteti
Në Shitje 515-33m 138.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Prane te gjitha pikave kyce te qytetit dhe sherbimeve te ...