Apartament 2+1 me qera ne afersi me Ambasaden Amerikane ne Tirane (TRR-1215-41K)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-1215-41K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 euro
Sipërfaqe m2 140 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertese te re pa ashensor.

Me nje hapesire banimi prej 140 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon te madh.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme.

Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket dhe eshte i pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Objekti ndodhet ne nje kompleks te sigurise se larte dhe gjithashtu ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi ne sheshin e kompleksit.

Zona e kompleksit survejohet me kamera dhe hyrja eshte e siguruar me roje private. Ka akses ne rrugen e Elbasanit, rruga Qemal Guranjaku, rruga Ismail Qemali dhe shume rruge te tjera te qytetit te Tiranes.

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje palla
Me Qira 217-23L 700 €

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te
Me Qira 815-8m 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile me hyrje ...

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri te n
Me Qira 216-56b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri te ndertuar vitet e ...

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 1019-5L 500 €

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me siperfaqe 86 ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e VIII-te te nje palla
Me Qira 918-47E 700 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri. Ambienti ...

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te njohur
Me Qira 613-19 500 €

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te njohur, duke ju krijuar ...

Apartament me qera ne Sheshin Avni Rustemi shume prane me qendren ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne
Me Qira 617-20K 500 €

Apartament me qera ne Sheshin Avni Rustemi shume prane me qendren ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e pare te nje ...

Apartament 2+1 me qera perballe Shkolles Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare banimi te nje
Me Qira 919-24L 500 €

Apartament 2+1 me qera perballe Shkolles Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te ri ...