Apartament 2+1 me qera ne Komunen e Parisit ne Tirane (TRR-115-29r)

ID TRR-115-29r
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 102 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Medar Shtylla

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 102 m2 te organizuar ne: sallon te madh sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.
Ofrohet  i mobiluar ne menyre komode dhe bashkekohore.
Salloni dhe dhoma matrimoniale kane dalje ne ballkon duke ju ofruar nje pamje te mrekullueshme te zones.
Me orientim nga veriu, apartamenti ka ndricim natyral gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga kondicioneret te vendosur ne te gjithe ambjentin.
Punimet e brendshme jane shume cilesore, dritaret jane me dopio xham dhe te pajisura me grila, jane kryer punime gipsi etj.
Pallati ju ofron siguri me kamera 24-h, ashensor dhe administrim.
Zona eshte e qete dhe mjaft e zhvlluar, duke ju ofruar te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jete komode.

Cmimi: 450 euro/ muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit Bajram Curri.
Ndodhet ne katin e 4,me orientim veri-lindje
Me Qira 523-55X 370 €

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit Bajram Curri. Ndodhet ne katin e 4,me orientim veri-lindje , ne nje pallat ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vangjush Furxhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallat
Me Qira 519-7L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vangjush Furxhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Katolike ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pa
Me Qira 413-9 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Katolike ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me ...

Apartament 2+1 me qera ne Rrugen Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje
Me Qira 622-51G 400 €

Apartament 2+1 me qera ne Rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te q
Me Qira 422-8S 350 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te qete dhe shume te ...

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje
Me Qira 817-19V 490 €

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 116-48K 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Beqir Rusi, prane prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Banesa eshte e
Me Qira 1223-30Z 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Beqir Rusi, prane prane Stadiumit Dinamo ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...