Apartament 2+1 me qera ne prane Kodres se Diellit ne Tirane (TRR-314-48b)

ID TRR-314-48b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 123 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selita e Vjeter

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e vogel ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje pallati te ri te sapondertuar ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 123 m2 shtepia ofron sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, koridor, tualet dhe nje dhome te vogel e cila sherben si garderobe.

Shtepia eshte e re e sapomobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme.

I gjithe apartamenti eshte I shtruar me parket.

Ngrohja dhe ftohja ne kete shtepia behen nepermjet kondicionereve te vendosur ne cdo dhome te shtepise.

Njeri nga ballkonet ka pamje te mrekullueshme nga liqeni artificial I Tiranes.

Zona perreth eshte shume e qete dhe e mbushur plot ajer te paster.

Ka mundesi parkimi ne garazhd.

Pallati ofron ashensore, siguri dhe administrim.

Cmimi 400 Euro / muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e nente
Me Qira 318-59R 300 €

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te r
Me Qira 216-60b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane zyrave te ...

Apartament 2+1 me qira afer me rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 1021-19N 450 €

Apartament 2+1 me qira afer me rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pall
Me Qira 218-67L 370 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te ...

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje
Me Qira 517-3d 300 €

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri pa ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin “Zogu i I” ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne
Me Qira 613-10 300 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin “Zogu i I” ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VIII-te te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Me siperfaqe 120 m2, apartamenti eshte tepe
Me Qira 613-5 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Me siperfaqe 120 m2, apartamenti eshte teper spacioz dhe i ...

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e kater
Me Qira 614-27b 350 €

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te pallatet Agimi ...