Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-1217-18L)

ID TRR-1217-18L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 84 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore.

Me siperfaqe prej 84m2 ndahet na sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Banesa ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe ka te instaluar nje kondicioner ne sallon per ngrohjen dhe ftohjen.

Ballkoni eshte i rrethuar me vetrate xhami dhe ka orientim nga lindja.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete, te zhvilluar dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Prane saj mund te gjeni sherbime te ndryshme si: markete, farmaci, furre buke, bare, shkolla te niveleve te ndryshme  etj.

Ka akses te lehte ne rrugen Mine Peza, rrugen Fortuzi dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qera prane gjimnazit e gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane.
Apartamenti ndodh
Me Qira 318-48d 350 €

Apartament 2+1 per qera prane gjimnazit e gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10-te te nje
Me Qira 415-80m 350 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 717-27d 300 €

Apartament me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament modern me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat t
Me Qira 515-16b 330 €

Apartament modern me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri buze rruges ...

Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 615-2m 350 €

Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor dhe cilesi ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri.
Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes,s
Me Qira 315-29d 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri. Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes,shume prane me ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 1
Me Qira 714-40b 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat ...

Apartament me qera pas Klinikes Dental Turk.

Ai ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze
Me Qira 914-4b 300 €

Apartament me qera pas Klinikes Dental Turk. Ai ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...