Apartament 2+1 me qera ne Rrugen e Elbasanit ne Tirane

ID TRR-722-28G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 103,66
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqje te brendshme prej 73,66 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande 30 m2.
Shtepia eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe kuzhina ofrohet me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga dy kondicionere te vendosur perkatesisht ne sallon dhe ne nje nga dhomat e gjumit.
Ndertesa ndodhet ne nje zone te qete dhe prane sherbimeve te ndryshme si: Farmaci, supermarkete, kafene, shkolla, universitete etj.
Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit dhe qendren e Tiranes.
Cmimi perfshin nje post parkimi.

Cmimi: 550 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te
Me Qira 418-4a 600 €

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne rrugen ...

Apartament me qera  prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 1017-9d 600 €

Apartament me qera  prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Artan Lenja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri
Me Qira 1220-21V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e gjashte ten je
Me Qira 220-50H 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e gjashte ten je pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sulcebe prane Concord Center  ne Tirane.

Sh
Me Qira 524-3C 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sulcebe prane Concord Center  ne Tirane. Shtepia pozicionohet ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise se Tiranes.
Banesa eshte e p
Me Qira 1223-26Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise se Tiranes. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te
Me Qira 815-8m 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje zo
Me Qira 521-29V 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti prane Liqenit Artificial ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje zone mjaft te ...