Zyre me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane

ID TRR-322-9S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 126.9
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri
Planimetria Shkarko

Apartament per zyra me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 2-te  te nje pallati te ri pa ashensor.
Ndahet ne kater ambiente, nje tualet dhe nje ballkone.
Siperfaqe e brendshme eshte 126.9 m2.
Zyra ofrohet e pamobiluar, vetem me kuzhine dhe e shtruar me pllaka.
Ka tre kondicionere  per ngrohjen dhe ftohjen e cdo ambientit..
Hyrja orientohet nga Veri-Lindja.
Mund te shfrytezohet si ambient zyre por edhe per banim.
Ka akses te shpejte ne rrugen Sulejman Delvina, Abdyl Frasheri, Bilal Xhaferri.
Ka mundesi parkimi me pagese ekstra.
Eshte i disponueshem pas dates 1 Maj.

Cmimi 400 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane rruges Bardhyl ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 1-te te nje vile 4-kateshe shu
Me Qira 318-79L 500 €

Zyre me qera prane rruges Bardhyl ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-te te nje vile 4-kateshe shume prane me rrugen ...

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume p
Me Qira 418-51L 450 €

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Apartament 2+1 per zyre me qera te zona e Selvise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje palla
Me Qira 616-32b 450 €

Apartament 2+1 per zyre me qera te zona e Selvise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te kompleksi ...

Ambjent per zyra me qera ne bulevardin Zhan D Ark ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te ne nje palla
Me Qira 415-22b 500 €

Ambjent per zyra me qera ne bulevardin Zhan D Ark ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane ...

Zyre me qera ne rrugen Albanopoli ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe b
Me Qira 118-49L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe buze rruge ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje
Me Qira 622-55G 340 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje vile, shume prane ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e par
Me Qira 517-49d 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane.Ndodhet ne katin e 3-te te nje godine ekzi
Me Qira 1214-48r 300 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane.Ndodhet ne katin e 3-te te nje godine ekzistuese, buze rruge ...