Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane

ID TRR-915-33S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 9
Sipërfaqe m2 128 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hima

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor.

Me nje siperfaqe 128 m2 ofron : sallon, kuzhine e vecuar, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon ne forme verande.

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, kuzhina e kompletuar me elektroshtepiake te markave me te mira dhe lavastovilje, tualetet te pajisura me hidrosanitare cilesore.

Apartamenti eshte i shtruar me parket.

Ngrohje/ ftohje me sistem qendror FanCoil.

Apartamenti ndricohet gjate dites me drite natyrale.

Ballkonet kane orientim nga jug perendimi dhe ofrojne nje pamje shlodhese.

Prane te gjitha sherbimeve te nevojshme dhe pikave kyce te kryeqytetit.

Pallati ofron akses ne rrugen Dervish Hima, rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane, Ambasades Italiane.

Pallati ofron administrim dhe siguri 24 h.

Mundesi per vend parkimi ne katet e nendheshme te pallatit

 

Cmimi 600 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati
Me Qira 1120-10D 700 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera  ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 2-t
Me Qira 219-10L 500 €

Apartament 2+1 me qera  ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje
Me Qira 616-37K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati modern me ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti prane ish ambasades Braziliane.
Apartamenti ndodhet ne kati
Me Qira 714-39b 500 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti prane ish ambasades Braziliane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje ...

Apartament 2+1 me qira prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 920-35V 550 €

Apartament 2+1 me qira prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta
Me Qira 913-15 700 €

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta
Me Qira 315-29d 470 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes,shume ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1014-20b 550 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks ...