Apartament 2 + 1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1215-16b)

ID TRR-1215-16b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 90 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane sheshit Wilson.

Me nje siperfaqe prej 90 m2 ambjenti ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe tualet.

Eshte e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Mobilimi eshte bashkohor.

Dritaret jane dopio xham te pajisura me grila. Ne koridor ndodhet nje kondicioner.

Apartamenti ka nje organizim shume te mire te dhomave te mbushura me drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites.

Ballkon ofron pamje te rruges kryesore dhe eshte i orientuar nga veriu.

Zona eshte e qete dhe shume e preferuar nga te huajt. Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode.

Pallati ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit, vetem pak minuta larg qendres se Tiranes, liqenit Artificial, sheshit Wilson, sheshit Nene Tereza etj.

Keni mundesi per parkim makine prane baneses.

Cmimi 450 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Unazes se Tiranes, ne rrugen Panorama.
Apartamenti ka nje siperfaqe pr
Me Qira 718-46E 350 €

Apartament 2+1 me qera prane Unazes se Tiranes, ne rrugen Panorama. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 107 m2 dhe ...

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pal
Me Qira 717-8L 550 €

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit. Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pallati te ri, buze ...

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, pr
Me Qira 1014-72b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kont Urani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile.
Ka nje
Me Qira 919-37S 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kont Urani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 104 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Me Qira 717-3L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament me qera ne hyrje te Residences Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 915-4a 500 €

Apartament me qera ne hyrje te Residences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ten je ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Rrapo Hekali ne Tirane.
Ofrohen 2 apartamente te njejte me qera
Me Qira 717-11K 400 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Rrapo Hekali ne Tirane. Ofrohen 2 apartamente te njejte me qera ne katin e 2-te ...

Apartament 2+1 me qera prane ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyt
Me Qira 818-36d 320 €

Apartament 2+1 me qera prane ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...