Apartament 2+1 me qera prane Fushes se Aviacionit ne Tirane

ID TRR-717-37L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 137.4 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Artan Lenja

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduart Lir ne Tirane

Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe buze rruge kryesore.

Ka siperfaqe totale prej 137.4 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe verande.

Banesa ofrohet plotesiaht e mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

Ne sallon ndodhet nje oxhak funksional, gjithashtu eshte e pajisur dhe me 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Apartamenti eshte i shtruar pjeserisht me parket dhe me pllaka dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Ne verande mund te gjeni nje ambient relaksues ku jane mbjelle lule dhe peme te ndryshme.

Vila eshte eshte e rrethuar duke ofruar siguri gjithashtu ka te perfshire dhe nje vend parkimi ne oborr.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e zhvilluar se fundmi prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen Artan Lenja, Rrugen Muhamet Gjollesha dhe dalje direkte ne rrugen Dritan Hoxha.

Cmimi: 300 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues,
Me Qira 1116-45L 260 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues, buze rruge ...

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne n
Me Qira 714-34b 350 €

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 118-18L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Apartament me qira ne rrugen Osmet ne zonen e Saukut ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje vile 2-ka
Me Qira 721-7V 400 €

Apartament me qira ne rrugen Osmet ne zonen e Saukut ne Tirane. Shtepia eshte pjese e nje vile 2-kateshe dhe ndodhet ...

Apartament me qera prane Birra Tiranes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pall
Me Qira 318-77d 155 €

Apartament me qera prane Birra Tiranes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pall
Me Qira 218-67L 370 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te ...

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Adem Jashari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 319-11L 350 €

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 815-24m 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...