Apartament 2+1 me qira ne kompleksin Fiori di Bosco, ne Tirane

ID TRR-922-5G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 7
Sipërfaqe m2 94 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te ri pallatesh.
Ofron nje siperfaqje prej 94 m2 te shperndare ne: sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.
Shtepia eshte e re, e pabanuar me pare dhe e mobiluar me nje stil modern.
Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket cilesor.
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohet nga tri kondicionere te pozicionuar perkatesisht ne sallon dhe ne dy dhomat e gjumit.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Dritaret jane doppio-xham dhe te gjitha jane te pajisura me grila.
Zona eshte shume e preferuar nga vendasit dhe te huajt.
Kompleksi ofron administrim shume te mire, kamera sigurie, ambienet te gjelberuara, kende lojrash per femije dhe parkim me pagese ekstra.
Ka akses direkt ne zonen e Don Bosko, zonen e Laprakes, zonen e Zogut te Zi dhe rruge te tjera nderlidhese.

Cmimi 700 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Me nje siperfaqe te brendshme prej 162 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon bashke me kuzhin
Me Qira 1019-40T 600 €

Me nje siperfaqe te brendshme prej 162 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te
Me Qira 920-2V 600 €

Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 6-te nje p
Me Qira 1222-26Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane. Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 6-te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e  gjashte te nje p
Me Qira 518-28d 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e  gjashte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje p
Me Qira 321-4D 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 918-23L 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te
Me Qira 1116-38L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per qira prane rruges se Dibres ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 9 te
Me Qira 1223-16X 800 €

Apartament 2+1 per qira prane rruges se Dibres ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri ...