Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

ID TRR-718-20d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Prane Liqenit Artificial

Apartament me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, tulaet dhe koridor.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe te rehatshem.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga nje kondicioner i vendosur ne sallon.

E gjithe siperfaqja e apartamentit eshte e shtruar me parket.

Apartamenti eshte i orientuar nga jug-lindja dhe ofron pamje nga Kopshti Zoologjik.

Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne zonen e Liqenit Artificial, ne zonen e Liqenit te Thate etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 700 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane.
Apartamenti  ndodh
Me Qira 918-10L 560 €

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te ...

Apartament 2+1 me qera tek Radio Televizioni Shqiptar, ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ne
Me Qira 315-31d 750 €

Apartament 2+1 me qera tek Radio Televizioni Shqiptar, ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ne nje nga zonat me te ...

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pal
Me Qira 1017-34d 600 €

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka ...

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. 
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nj
Me Qira 414-15b 570 €

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 me qera ne prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje mja
Me Qira 514-47d 800 €

Apartament 2+1 me qera ne prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e  gjashte te nje pal
Me Qira 518-28d 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e  gjashte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera modern ne rrugen e Kavajes, pjese e Kompleksit Delijorgji ne Tirane.

Ndodh
Me Qira 918-16E 600 €

Apartament 2+1 me qera modern ne rrugen e Kavajes, pjese e Kompleksit Delijorgji ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Hamid Shijaku prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane.
Apartament
Me Qira 1018-28d 600 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Hamid Shijaku prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ...