Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-223-3G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1100 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 117 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 117 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet
dhe nje ballkon.
E gjithe siperfaqa eshte e shtruar me parket cilesor.
Banesa jepet me qera e mobiluar plotesisht me nje arredim modern dhe cdo gje te re te pabanuar me pare.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit sigurohet nga sistem qendror chiller.
Shtepia ofron pamje panoramike te liqenit artificial dhe te qytetit.
Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar, nder me te preferuarat per te huajte si dhe vendasit.
Ka mundesi parkimi me nje pagese ekstra 100 euro/ Muaj

Cmimi 1100 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Janos Hunyadi , mbrapa Fakultetit Juridik ne Tirane .

Shtepia ndodhe
Me Qira 1117-37i 1200 €

Apartament me qira ne rrugen Janos Hunyadi , mbrapa Fakultetit Juridik ne Tirane . Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ...

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Poziciono
Me Qira 1023-24Z 1200 €

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 13 ...

Apartament 2+1 modern me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e gjashte
Me Qira 1121-20N 1000 €

Apartament 2+1 modern me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e katert te
Me Qira 123-32G 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Vile dy kateshe me qera ne rrugen Sadik Petrela ne Tirane.
Me nje siperfaqe totale prej 300m2 , org
Me Qira 1219-46T 1000 €

Vile dy kateshe me qera ne rrugen Sadik Petrela ne Tirane. Me nje siperfaqe totale prej 300m2 , organizohet ne dy ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 1118-9L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri te ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Lundres ne Tirane, pjese e nje residence banimi te re dhe modern.
Me Qira 1020-1a 1200 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Lundres ne Tirane, pjese e nje residence banimi te re dhe modern. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 819-29L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...