Apartament 2+1 me qera prane Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRR-423-30G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 480
Kati 3
Sipërfaqe m2 73 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje vile private.
Ofron nje siperfaqe prej 73 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Shtepia eshte e mobiluar me nje arredim bashkekohor. Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar prane fasiliteteve kryesore si shkolla, supermarket, faramaci etj.
Ka akses te lehte ne Bulevardin Gjergj Fishta, rrugen Myslym Shyri etj.

mimi 480 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te
Me Qira 821-37F 500 €

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te pajisur me ...

Apartament 2+1 per qira prane 21 Dhjetorit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati e
Me Qira 622-14Z 400 €

Apartament 2+1 per qira prane 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues ne rruge ...

Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Karl Topia ne Tirane. 

Apartamenti ndodhet ne katin e dy
Me Qira 814-44E 450 €

Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Karl Topia ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e dymbedhjete dhe te ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 221-23V 400 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati t
Me Qira 1121-43V 400 €

Apartament 2+1 per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet katin e pare te nje aparta
Me Qira 322-4N 530 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane. Apartamenti ndodhet katin e pare te nje apartamenti te ri te ...

Apartament 2+1 me qera ne Rrugen Panorama, prane Harry Fultz ne Tirane.

Ndodhet ne katin e IX-te
Me Qira 918-49E 450 €

Apartament 2+1 me qera ne Rrugen Panorama, prane Harry Fultz ne Tirane. Ndodhet ne katin e IX-te te nje kompleksi te ...

Apartament modern me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste
Me Qira 520-15D 600 €

Apartament modern me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...