Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-619-44T)

ID TRR-619-44T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 113 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 113 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar ne gjendje shume te mire.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me pllaka dhe dhomat jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Kuzhina ofrohet e kompletuar me te gjitha pajisjet.

Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes sigurohet nga kondicionere te vendosur ne cdo dhome.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te zhvilluar ku nuk mungojne sherbimet e nevojshme si: supermarkete, kafene, restorante etj.

Pallati ofron administrim, roje, kamera sigurie.

Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi ne katin e -1 te pallatit.

Ka akses direkt ne bulevardin Deshmoret e Kombit, rrugen e Elbasanit dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 1300 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dy
Me Qira 219-35S 1200 €

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te ...

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, p
Me Qira 419-66L 1400 €

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, pjese e nje qendre ...

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane.

Residenca ndodhet ne afersi te zones se
Me Qira 514-44b 1200 €

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje palla
Me Qira 716-17b 1200 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder.
Rezidence shume e preferuar dhe e njohur duke
Me Qira 317-3a 1200 €

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder. Rezidence shume e preferuar dhe e njohur duke ofruar per ...

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit
Me Qira 717-49L 1200 €

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te nje pallat
Me Qira 1019-15T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 516-12b 1200 €

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane hotel ...