Apartament 2+1 me qira prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRR-224-27Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 2
Sipërfaqe m2 86
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Delvina

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina, midis zones se Komunes se Parisit dhe zones se Vasil Shantos ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri.
Me nje siperfaqe totale prej 86m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe korridori lidhes.
Salloni ka akses ne ballkon, te dy dhomat e gjumit jane matrimoniale.
Banesa ka te implementuar sistemin e kondicionimit per ngrohjen dhe ftohjen.
Orientimi i apartamentit eshte Jug duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Jepet me qira totalisht e mobiluar, dritaret jane triplex duke mundesuar izolim mjaft te mire te baneses.
Eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor, te mireadministruar.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: Zona e Stadiumit Dinamo, zona e Vasil Shantos, zona e Komunes se Parisit.

Cmimi 700 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te
Me Qira 1116-38L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate.
Apartamenti  ndodhet ne katin
Me Qira 123-52R 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 2+1 per qira shume prane Shkolles se Baletit, ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Ap
Me Qira 124-21X 800 €

Apartament 2+1 per qira shume prane Shkolles se Baletit, ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qira tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5 banim, ne pa
Me Qira 523-6X 750 €

Apartament 2+1 me qira tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5 banim, ne pallat te ri , me 3 ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne kati
Me Qira 1222-1Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje ...

Apartament me qira  ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne kati
Me Qira 922-16Z 600 €

Apartament me qira  ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 7 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 1019-84T 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VII ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te
Me Qira 520-2a 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...