Apartament 2+1 modern me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-619-17L)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-619-17L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Eduard Mano

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane Liqenit Artificial.

Ofron siperfaqe totale prej 120 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone  dhe korridor.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me nje stil modern dhe te ri.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor, jane bere isntalime te reja elektrike, dritare dopjo xham te pajisura me grila elektrike, kamera sigurie nga jashte dhe sistem alarmi.

Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner inverter per ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrle gjate gjithe dites. 

Ballkoni ofron pamje te zones perreth.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme, ofron ashensor, administrim dhe siguri 24-ore.

Ka akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes dhe Liqenin Artificial.

Ne cmim perfshihet nje vend parkimi ne katin -1 te pallatit.

Cmimi: 800 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e trete te nj
Me Qira 117-41d 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane.
Ndodhet ne
Me Qira 913-26S 900 €

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te ...

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te nje nje pallat te ri
Me Qira 815-53b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te nje nje pallat te ri dhe shume modern ...

Apartament me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 718-20d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 618-20L 780 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor por ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, p
Me Qira 316-41b 750 €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ambasades ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1019-34T 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te n
Me Qira 318-11d 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...