Apartament 2+1 me qira tek Kompleksi Delijorgji, Tirane

ID TRR-922-24Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 8
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament me qira ne rrugen e Kavajes, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor ne Kompleksin Delijorgji.
Ka nje siperfaqe totale 110m2 dhe organizohet ne sallon i cili ka dalje ne ballkon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka dalje ne ballkon dhe akses ne tualet , tualeti kryesor dhe korridori lidhes.
Banesa eshte totalisht e mobiluar me cdo gje te re dhe te nevojshme per nje jetese sa me komode.
Eshte e orientuar nga Lindja duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioner te vendosur ne secilen dhome dhe sallon.
Banesa disponon dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim ne katin minus 1.
Zona ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes, Bulevardin Bajram Curri, 21 Dhjetorin, ish Parkun etj.

Cmimi 700 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne fillim te rruges se Elbasanit, prane Liceut Artistik ne Tirane.
Shtepia p
Me Qira 1223-4Z 750 €

Apartament 2+1 me qira ne fillim te rruges se Elbasanit, prane Liceut Artistik ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...

Apartament 2+1 per qira prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te n
Me Qira 522-17V 580 €

Apartament 2+1 per qira prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 5-te 
Me Qira 1022-12Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane. Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 5-te nje pallati te ri ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e trete ne nje
Me Qira 514-28b 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne tirane. Shtepia ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 ne rrugen Papa Gjon Pali II prane ambasades Italiane.

Apratamenti ndodhet ne katin
Me Qira 915-62k 800 €

Apartament 2+1 ne rrugen Papa Gjon Pali II prane ambasades Italiane. Apratamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste t
Me Qira 718-59d) 800 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat te ...

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Kjo shtepi moderne pozicionohet ne katin e pest
Me Qira 1021-28N 800 €

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Kjo shtepi moderne pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament papafingo me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 12te
Me Qira 1118-33d 600 €

Apartament papafingo me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12te dhe te fundit te ...