Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kosovareve ne Tirane

ID TRR-618-32L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 110 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kosovareve

Apartament 2+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 110 m2 te Organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

Njera prej dhomave eshte bosh dhe mund te mobilohet ne varesi te preferencave te klientit.

Dhomat kane nje organizim te mire te struktures se brendshme te ndricuara pothuajse gjithe dites.

Ballkonet jane me orientim nga  veri-jugu dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Pallati eshte i ri, i sapoperfunduar me kushte moderne. Ofron ashensor, administrim, kamera sigurie, hapesira te gjelberuara dhe mundesi parkimi ne katin e nendheshem.

Zona eshte qete, prane te gjitha sherbimeve te nevojshme dhe shume e preferuar nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri, zonen e Bllokut dhe Parkut Kombetar te Tiranes.

Cmimi: 550 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.
Ndodhet ne
Me Qira 1118-38E 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isuf Elezi ne Tirane.
Ndodhet ne aktin e 2-te te nje vile 3-katesh
Me Qira 117-25L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isuf Elezi ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 2-te te nje vile 3-kateshe, me hyrje te ...

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e tr
Me Qira 121-15G 600 €

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te pallatit , ...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Magnet ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 719-3L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Magnet ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri brenda ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Me Qira 1119-59T 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te r
Me Qira 117-15L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane
Pozicionohet ne katin e trete te nje
Me Qira 813-21 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane Pozicionohet ne katin e trete te nje kompleksi ...

Apartament me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te dhe te parafundit
Me Qira 216-54b 420 €

Apartament me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te dhe te parafundit te nje pallati ...