Apartament per zyra me ne zonen e Zogu te Zi ne Tirane, (TRR-1217-49d)

ID TRR-1217-49d
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 84 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi

Apartament per zyra ne qera prane qendres tregtare Ring ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri

Siperfaqja totale e apartamentit eshte 84 m2 i organizuar ne tre ambjente, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar dhe ne gjendje te mire.

Kryesisht eshte i orientuar nga jug-perendimi dhe ofron nje pamje te hapur te zones perreth.

Mund te perdoret per lloje te ndryshme aktivitetesh si zyra, klinike dentare etj.

Zona eshte e njohur dhe ka akses te lehte ne rrugen Muhamet Gjollesha, zonen e Zogut te Zi, rrugen Dritan Hoxha etj.

Pallatati ofron ashensor dhe administrim.

Mundesi parkimi me pagese ekstra.

 

Cmimi 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 e mobiluar per zyre me qera tek Zogu i Zi ne Tirane.Pozicionohet ne katin e katert te
Me Qira 914-26a 300 € €

Apartament 1+1 e mobiluar per zyre me qera tek Zogu i Zi ne Tirane.Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat te ri ...

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te pallatit
Me Qira 714-22j 500 €

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te pallatit, ne buze te rruges ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vje
Me Qira 318-19d 500 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka siperfaqe ...

Apartament modern 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-
Me Qira 915-32b 350 €

Apartament modern 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ...

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3
Me Qira 816-11b 350 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat ...

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 918-11E 300 €

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 118-13d 450 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-k
Me Qira 717-28L 500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe me hyrje te ...