Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane

ID TRR-722-12G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 116.20 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Riza Kolonja

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ali Riza Kolonja, ndermjet Zogut te Zi dhe ish Fushes se Aviacionit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile 2 kateshe.
Ka nje siperfaqje prej 116.20 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine, tri dhoma , dy prej te cilave jane dhoma gjumi  dhe njera sherben si dhome ndenje, dy tualete, korridor dhe nje ballkon.
Ofrohet i mobiluar, ka nje organizim te mire te dhomave dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Apartamenti ka hyrje te vecante.
Perpara viles gjendet oborri, i cili ofron edhe mundesi parkimi.
Zona eshte shume e qete dhe ka akses te drejtperdrejte ne Bulevardin Zogu I, ish Fushen e Aviacionit, qendren e Tiranes, rrugen e Durrsit etj

 Cmimi: 500 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vexhi Buharaja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje pa
Me Qira 1222-65G 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vexhi Buharaja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ekzistues ...

Apartament modern me qera prane Maternitetit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Me Qira 915-53b 400 €

Apartament modern me qera prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze ...

Apartament 2+1 me qera pas Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Pallati pozicionohet ne mes te pyllit, n
Me Qira 1213-40j 400 €

Apartament 2+1 me qera pas Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Pallati pozicionohet ne mes te pyllit, ne Parkun e Tiranes, ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet katin e pare te nje aparta
Me Qira 322-4N 530 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane. Apartamenti ndodhet katin e pare te nje apartamenti te ri te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi
Me Qira 1122-19G 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri. Ofron nje ...

Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te
Me Qira 521-20V 370 €

Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ...

Apartament me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pal
Me Qira 416-19b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 1120-34D 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...