Apartament 2+1 me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane, (TRS-1117-15d)

ID TRS-1117-15d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 155 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Beqir Luga

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ne kohet e fundit.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 122 m2 dhe verande 34 m2.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe koridor.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar dhe i rinovuar kohet e fundit.

Kuzhina eshte e re dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme .

Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe dritaret jane dopio xham.

Mund te perdoret edhe per zyra.

Veranda eshte ne forme te rrumbullaket dhe orientohen nga veri-perendimi.

Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen Hoxha Tahsim, rrugen Tefta Tashko Koco, sheshi Avni Rustemi etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor dhe mundesi parkimi perreth .

 

Cmimi 800 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te n
Me Qira 1114-39j 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e VIII-te te nje palla
Me Qira 918-47E 700 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri. Ambienti ...

Apartament me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri
Me Qira 417-23L 750 €

Apartament me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane rruges se ...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 114-47 700 €

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te ...

Apartament me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 718-20d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 618-20L 780 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor por ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pall
Me Qira 119-28L 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 919-12S 850 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, ...