Apartament 2+1 me qira ne zonen e Selvise ne Tirane

ID TRR-622-30Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 105 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Siri Kodra

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 105 m2  dhe organizohet ne nje sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone.
Apartamenti ofrohet teresisht e mobiluar.
Zona eshte mjaft e qete dhe e preferuar.
Eshte i orientuar nga Lindja dhe Perendimi, cfare e ben te ndricueshem per gjate gjithe dites.
Lidhet lehte me zonen e Bllokut, Sheshin Willson dhe Bulevardin Deshmoret e Kombit.

450 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fuat Toptani prane rruges se Elbasanit.
Apartamenti pozicionohet n
Me Qira 323-50R 360 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fuat Toptani prane rruges se Elbasanit. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter tek Kopshti Botanik.
Pozicionohet ne katin e 4 te
Me Qira 523-34R 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter tek Kopshti Botanik. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti  pozicionohet ne ne k
Me Qira 214-7 500 € €

Apartament me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti  pozicionohet ne ne katin e 12-te me ...

Apartament 2+1 me qira prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me as
Me Qira 1020-62V 500 €

Apartament 2+1 me qira prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile privat
Me Qira 919-29L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile private shume prane me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kont Urani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile.

Ka
Me Qira 919-37S 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kont Urani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile. Ka nje siperfaqe prej ...

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Panorama ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete t
Me Qira 1018-64d 350 €

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Panorama ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rrugova ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 319-63T 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rrugova ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...