Apartament 2+1 me qira prane Liceut Artistik ne Tirane

ID TRR-1123-5Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 5
Sipërfaqe m2 98
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Qamil Guranjaku

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Qamil Guranjaku, tek drejtoria e  Higjenes, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 98m2 eshte e organizuar ne sallon, ambient gatimi dhe ngrenie e vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ambient studio,dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e baneses mundesohet me kondicioner.
Orientimi eshte Jug duke bere qe ambienti te jete i ndricuar per gjate gjithe dites.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar me nje stil modern dhe shume pak te banuar.
Kuzhina eshte e pajsiur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Eshte pjese e nje pallati te ri pa ashensor, te mireadministruar, qe ofron qetesi dhe komoditet.
Zona ka akses te shpejte ne rrugen Pjeter Budi, rrugen e Elbasanit, rrugen Ismail Qemali etj.

Cmimi 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

 Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Me hapesire prej 135 m2
Me Qira 113-17 600 €

 Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Me hapesire prej 135 m2 eshte i ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te
Me Qira 1013-36 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e 7 te nje pa
Me Qira 621-21V 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri. Me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand.
Apartamenti pozicionohet ne
Me Qira 423-49R 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-rt dhe te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini prane qendres se Tiranes.
Pozicionohet ne katin e tet
Me Qira 423-4R 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini prane qendres se Tiranes. Pozicionohet ne katin e tete dhe te fundit te ...

Apartament modern 2+1 ne rrugen Benjamin Kruta, tek zona ish Fushes se Aviacionit ne Tirane.
Pozici
Me Qira 1023-20Z 750 €

Apartament modern 2+1 ne rrugen Benjamin Kruta, tek zona ish Fushes se Aviacionit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare
Me Qira 823-32X 650 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje vile 4 ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Him Kolli, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pal
Me Qira 521-5D 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Him Kolli, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Banesa ...