Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRR-1023-18A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 5
Sipërfaqe m2 117
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko, shume prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati te ri dhe modern me 4 ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 117m2 dhe organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone.
Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ka sistem qendror per ngrohjen dhe ftohjen e te gjitha dhomave.
Orientimi eshte jug-perendim gje e cila e ben te kete drite gjate gjithe dites.
Ne pallat ka mundesi parkimi me pagese ekstra.
Zona eshte mjaft e zhvilluar, ka akses direkt ne rrugen Asim Vokshi, ne zonen Zogut e Zi dhe zonen e Laprakes.

Cmimi: 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Apartamneti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 318-9d 650 €

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamneti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Me Qira 319-4T 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Shtepia ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Rexhep Shala ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne katin e peste t
Me Qira 524-68C 500 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Rexhep Shala ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti prane ish ambasades Braziliane.
Apartamenti ndodhet ne kati
Me Qira 714-39b 500 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti prane ish ambasades Braziliane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje ...

Apartament me qira ne Rrugen Shyqyri Brari tek Kopeshti Zoologjik ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne kat
Me Qira 1120-49i 500 €

Apartament me qira ne Rrugen Shyqyri Brari tek Kopeshti Zoologjik ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane
Me Qira 721-2V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane. Hyrja eshte e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pal
Me Qira 515-5m 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartamen 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje p
Me Qira 217-17d 500 €

Apartamen 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...