Apartament 2+1 me qira ne zonen e Freskut ne Tirane

ID TRR-923-18R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 2
Sipërfaqe m2 83
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sotir Caci

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sotir Caci prane Restorant Freskut.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 83 m2 te organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. 
Apartamenti ofrohet i mobiluar, ne gjendje shume te mire dhe i pajisur me elektroshtepiaket e nevojshme.
Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe ofron ndricim te bollshem natyral.
Pallati eshte i pajisur me sistem kapote qe mundeson nje termoizolim te mire te nderteses.
Zona eshte e zhvilluar, mjaft e preferuar dhe ofron te gjitha facilitet e nevojshme ne perditshmeri. 
Ka akses te lehte me zonen e Porcelanit, Kinostudios, rrugen Xhanfize Keko, rrugen Aleksander Moisiu etj.

Cmimi: 37 000 Leke/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bedri Karapici prane Spitalit Amerikan 3 ne Tirane.
Eshte e pozici
Me Qira 923-45Z 420 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bedri Karapici prane Spitalit Amerikan 3 ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 ...

Apartament 2+1 me qera prane ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e d
Me Qira 818-36d 320 €

Apartament 2+1 me qera prane ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 715-45m 400 €

Apartament 2+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 218-33d 400 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri
Me Qira 1022-3G 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor, shume ...

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 2-te nje p
Me Qira 1222-75Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane. Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 2-te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera prane sheshit Wilson, mbrapa zyrave te LSI ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne k
Me Qira 1217-56R 400 €

Apartament me qera prane sheshit Wilson, mbrapa zyrave te LSI ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te ...

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Besim Imami ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 1214-19S 400 €

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Besim Imami ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat ...